GİZAS YAPI 

Hakkımızda

Gizas Yapı Dış Cephe; Giydirme Cephe Sistemleri, Kompozit Levha Kaplama, Strüktürel Silikon Cephe, Alüminyum Cephe Kaplama, Seramik Cephe Kaplaması, Bisküvi Tuğla, Kompakt Cephe Kaplama, Dış Cephe Kaplama projelerini profesyonel ekibi ile hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Kendi bünyesinde projelendirme, imalar ve montaj aşamalarını detaylarda kusursuzluk ilkesiyle yüklenmetedir. Firmamız her müşterinin projesinni gerçekleştirirken şimdiye kadar yaptıklarının en iyisini yapma çabasını göstermektedir. Bu yaklaşımda temel amaç gelecek işler için referans olacak bir çalışmanın ortaya konulması felsefesidir.

MİSYON

 

Hiçbir zaman geldiğimiz noktayı yeterli görmeyip yapmış olduğumuz işlerin güvencesini arkamıza alarak daima daha iyi, ekonomik, hızlı ve kusursuz olmayı isteyeceğiz. Y

aptığımız bütün işlerin firmamızın ayakta kalmasını sağlayan yapı taşı olduğunun bilincindeyiz. Bu yapı taşlarının sağlamlığı firmamız açısından vazzgeçilmeyecek bir öneme sahiptir.

Bu anlayış ile unutmayacağımız en önemli unsur ise bundan sonra yapacağımız tüm işlerin aynı ahlaki prensiple devam edeceğidir. Bu da şirketimizin iş kalitesinin teminatıdır.

VİZYON

 

Gizas Yapı Dış Cephe günümüzden geleceğe adının geçtiği işlerde marka güvencesinin sürekliliği ile doğru orantılı olarak müşterileri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Firmamız olarak alışılagelmiş anlayışların dışında iş sahalarında çevreye durduğumuz saygıyı kaybetmeden firmamıza yakışır bir şekilde gelecek nesillerin emanetlerini güvenle aktarmaktadır.

İnşaat sektöründe doğayla savaşmak yerine onunla şekillenmeyi ve bu doğrultuda gelişmeyi dünyaya borç biliriz.